
In de 2000 jaar oude Arena van Verona vindt tussen 21 juni en 2 september 2012 het jaarlijkse operafestival plaats. Wij bieden u een 3-daagse arrangement aan vanaf € 285,- per persoon, inclusief een Opera naar keuze en twee overnachtingen in Verona.
U logeert in Hotel Italia, een prima 3-sterrenhotel in Verona, op loopafstand van de Arena. Wij reserveren uw kaarten, die in het hotel voor u gereed liggen. Bij aankomst ontvangt u een welkomstpakket met informatie over de stad; transfers naar de Arena zijn inbegrepen en tijdens uw verblijf kunt u gratis gebruik maken van de fietsen van het hotel.
Kies zelf uw Opera! Voor een overzicht van het operaseizoen in de Arena van Verona 2012 verwijzen wij u naar onderstaande link:
Arena verona 2012
Het arrangement is ook een prima begin of afsluiting van uw vakantie of te combineren met een van onze autorondreizen, bijvoorbeeld de 9-daagse autorondreis Veneto Trentino of autorondreis Meren en Kastelen.